Startup Development Team

WEB developer s JS a Node.JS

Key facts about position

Project ID

Start Date

ASAP

Contract Type

Freelance

Place of Work

home office

Salary

3.500 - 4.000 EUR/mesiac

Máš start-up mentalitu a rád povieš, čo si myslíš? Ak si odpovedal áno, tak hľadáme práve TEBA!

Pridaj sa do teamu pre fintech spoločnosť, ktorá rozširuje team o nového člena s Process Ownership prístupom.

Náplň práce

  • budeš pracovať na našej vlajkovej investičnej platforme

  • budeš vytvárať s nami úplne nové funkcie na našej modernej základni kódu 2021

  • prilož ruku k dielu a poď s nami stavať komponenty React založené na návrhoch Figma, písať služby Node.js bez serverov v jazyku TypeScript, následne ich integruj s rôznymi API v rámci našej cloudovej natívnej architektúr

  • podieľaj sa na navrhovaní technických aplikácií, buď súčasťou code review

  • budeš mať prístup k našej výrobnej infraštruktúre

Výhody a benefity

  • rýchly osobnostný a kariérny rast

  • používanie cudzieho jazyka na veľmi frekventovanej báze

  • 100 % home - office

  • flexibilná pracovná doba

  • MacBook a Apple iPhone 12 aj na súkromné účely

  • stravné lístky

  • práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach

Požiadavky na  freelancera

  • min. 3 ročné skúsenosti v Javascript development

  • solídne porozumenie základom webu a hlavným aplikačným vrstvám

  • dobré skúsenosti s kódovaním API Node.js

  • veľmi dobré porozumenie prehliadača

  • vynikajúca znalosť HTML a CSS

  • cit pre detail

  • jasné a stručné technické písanie

  • schopnosť komunikovať svoje nápady s technickými a netechnickými zainteresovanými stranami

  • skúsenosti s TypeScript a Next.js a SQL je pre nás nice-to-have

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

vzdelanie v obore IT

Počet rokov praxe

Development
3

Informácie o výberovom konaní

  • budujeme nový tím

  • všetkým kandidátom pozvaným na interview dáme spätnú väzbu

We lead Digital Transformation across all industries