Startup Development Team

PHP Developer s Nemeckým jazykom

Key facts about position

Project ID

Start Date

ASAP

Contract Type

Freelance

Place of Work

home office

Salary

3.200 - 4.000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu hľadáme pre oblasť produktov správy a riadenia finančných aktív ďalšieho kolegu. Tvojou náplňou práce bude vývoj a inovácia aplikácií v rámci Asset Management Platform.

Náplň práce

• vývoj v programovacom jazyku PHP vrátane frameworku Symfony
• technická podpora pri tvorbe analýzy, schopnosť pripraviť odhady prácnosti pre časť vývoja
• práca s databázou, tvorba dátových modelov
• výkon unit testov, oprava chýb

 Výhody a benefity

• členstvo v APM.Digital klube - staň sa APM Machrom
• beer box pre každého APM Machra | APM Macher-ku :)
• 100% práca z domu
• flexibilná pracovná doba
• daňové a sociálne poradenstvo pre freelancerov
• multisport karta
• práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach
• mladý kolektív, teambuildingy

Požiadavky na  freelancera

• minimálne dvojročná prax v oblasti vývoja v programovacom jazyku PHP, ideálne aj skúsenosti s frameworkom Symfony
• vítané sú odborné skúsenosti a znalosti z oblasti asset management (správa a riadenie finančných aktív)
• technické a logické myslenie, analytické schopnosti
• samostatnosť, ochota a snaha rozvíjať svoje zručnosti a znalosti
• schopnosť dodržiavať termíny dodania aj pod časovým tlakom a zároveň efektívne priorizovať úlohy

• schopnosť samostatnej prípravy technických manuálov a iných dokumentov

• PHP 7.X, Symfony (PHP framework), JavaScript, HTML, CSS, SQL, XML, Git, Composer

Technické zručnosti považované za výhodu, nie podmienku:

• Jet Brains PhpStorm, JIRA, Oracle, Docker, Angular, skúsenosť s automatizovaným deployment, skúsenosť s performance testami

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

vzdelanie v obore IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Development
5

Informácie o výberovom konaní

• všetkým kandidátom pozvaným na interview dáme spätnú väzbu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.04.2022

We lead Digital Transformation across all industries