Startup Development Team

MS Dynamics Developer | Private equity projekt

Key facts about position

Project ID

Start Date

ASAP

Contract Type

Freelance | TPP

Place of Work

home office

Salary

5.100 – 5.800 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme MS Dynamics CRM Developera, ktorý bude zodpovedný za implementáciu a podporu CRM aplikácií.
Ak hľadáš výzvu a chceš pracovať s ľuďmi, ktorí sú rovnako talentovaní ako Ty, tak toto je miesto práve pre Teba :-)

Náplň práce

• Odborník v danej oblasti (SME) v rámci všetkých aspektov softvéru CRM, vrátane technických
• Konfigurácia/aktualizácie systému, požiadavky používateľov
• Identifikácia a implementácia aplikácie tretích strán na rozšírenie a podporu systému CRM
• Vykonávanie testovania konfigurácií a prispôsobení aplikácie CRM
• Vedenie a/alebo účasť na analytických stretnutiach s klientmi s cieľom určiť požiadavky na aplikácie pre nové implementácie CRM
• Rozšírenie možností systému CRM prostredníctvom vytvárania nových entít, formulárov, pracovných postupov a správ
• Navrhovanie obchodných procesov a integrácie medzi aplikáciami Microsoft Dynamics CRM a inými aplikáciami

Platové podmienky

3.100 – 3.500 EUR/mesiac TPP

5.100 – 5.800 EUR/mesiac Freelance

 Výhody a benefity

• členstvo v APM.Digital klube - staň sa APM Machrom
• beer box pre každého APM Machra | APM Macher-ku :)
• 100% práca z domu
• flexibilná pracovná doba
• daňové a sociálne poradenstvo pre freelancerov
• multisport karta
• práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach
• mladý kolektív, teambuildingy

Požiadavky na  freelancera

• Praktické znalosti aplikácií Canvas a Model Driven a Common Data Service (CDS)
• Skúsenosti s MSSQL
• Rozsiahle skúsenosti s vývojom v prostredí .NET Framework a C# vrátane skúseností s rozhraním CRM API, koncovými bodmi REST/ODATA a SOAP.
• Praktické skúsenosti s architektúrou riešení, ktoré zahŕňajú prispôsobenie Dynamics, vrátane kódu na strane servera, vlastnej obchodnej logiky, integračných modulov, zostáv pracovných postupov a zásuvných modulov.
• Skúsenosti s prispôsobením webového klienta a aplikácie Dynamics CRM pre Microsoft Office Outlook
• Skúsenosti s ADO.NET, ASP.NET, Windows Communication Foundations, Azure DevOps
• Rozsiahle skúsenosti s návrhom a vývojom v jazykoch JavaScript, HTML.
• Skúsenosti s architektúrou obchodných riešení založených na databázových, reportovacích a integračných službách SQL Servera.
• Skúsenosti s objektovo orientovaným návrhom a architektúrou orientovanou na služby (SOA).
• Skúsenosti so systémami správy zdrojových kódov a prostrediami kontinuálnej integrácie/rozmiestňovania

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

vzdelanie v obore IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Development
3

Informácie o výberovom konaní

• všetkým kandidátom pozvaným na interview dáme spätnú väzbu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.05.2022

We lead Digital Transformation across all industries