Startup Development Team

Fullstack Developer | Green Field

Key facts about position

Project ID

Start Date

ASAP

Contract Type

Freelance | TPP

Place of Work

home office

Salary

2.700 - 5.000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme vývojárov, ktorí budú pracovať na projekte Greenfield, ktorý zahŕňa vývoj rozsiahlej web aplikácie pre významných retailových zákazníkov. Webová aplikácia bude založená na technológiách ASP.NET Core, React a Cloud.

Náplň práce

• Spolupráca s tímom pri navrhovaní, implementácii a údržbe nových funkcií a služieb.
• Spolupráca s tímom na zlepšovaní konceptov DevOps používaných v projekte - kontinuálna integrácia a dodávanie, infraštruktúra ako kód a koncept cloudu (IaaS, PaaS, SaaS, FaaS)
• Účasť na všetkých častiach agilných meetingov vysoko výkonného tímu, ako sú denné standupy, plánovacie stretnutia, revízie a retrospektívy
• Diskutovanie o možných zmenách a optimalizáciách cloudovej architektúry projektu s využitím najmodernejších cloudových konceptov a cloudových komponentov
• Zabezpečovanie kvality kódu prostredníctvom úzkej spolupráce s naším tímom QA a vytváraním automatizovaných testov

Platové podmienky

2.700 - 3.200 EUR/mesiac TPP

4.200 - 5.000 EUR/mesiac Freelance

 Výhody a benefity

• členstvo v APM.Digital klube - staň sa APM Machrom
• beer box pre každého APM Machra | APM Macher-ku :)
• 100% práca z domu
• flexibilná pracovná doba
• daňové a sociálne poradenstvo pre freelancerov
• multisport karta
• práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach
• mladý kolektív, teambuildingy

Požiadavky na  freelancera

• Skúsenosti s jazykmi C#, .NET Core, ASP.NET Core, SQL a MS SQL
• Skúsenosti s React.js, TypeScript alebo JavaScript, HTML5 a CSS3
• Skúsenosti s vytváraním a využívaním rozhraní API RESTful
• Znalosť cloudu - najlepšie Azure (KeyVault, CosmosDB, Functions, AppService, Storage, Service Bus, ...)
• Ochota neustále sa učiť
• Komunikačné, analytické zručnosti a schopnosť riešiť problémy

Nice to have:
• Znalosť nástrojov, ako sú webpack, redux a flux
• Vývoj a implementácia architektúry front-endu a back-endu
• Skúsenosti s automatizovanými testami (Selenium, Robot framework, SpecFlow, ...)
• Skúsenosti s CI/CD
• Skúsenosti s agilnou metodikou
• Dosiahnuté certifikácie Microsoft pre vývojárov

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

vzdelanie v obore IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Development
3

Informácie o výberovom konaní

• všetkým kandidátom pozvaným na interview dáme spätnú väzbu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.07.2022

We lead Digital Transformation across all industries