Startup Development Team

SALESFORCE Konzultant & Administrátor

Key facts about position

Project ID

Start Date

06/2021, resp. dohodou

Contract Type

FREELANCE

Place of Work

Bratislava

Salary

1.700 - 2.200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme Salesforce Administrátora Freelancera, ktorý by zastrešil administráciu systémov v alokácii 60-80 hodín mesačne. Jedná sa o dlhodobú alokáciu, 24 mesiacov.

Náplň práce

  • Administrácia Salesforcu, manažment užívateľov, správa prístupov, atď

  • Vytváranie reportov, dashboardov, exportov dát na základe požiadaviek business uživateľov

  • Manažment dát, vyhodnocovanie kvality údajov a ich oprava

  • Vytváranie skriptov a manažment integrácií, ktoré vstupujú do Salesforce

  • Znalosti v oblasti integrácie viacerých cloudových systémov a transformácie dát

Výhodou, nie podmienkou:

  • znalosť technológií od Microsoftu, ako je Microsoft Power Automate, MS Azure Cloud

  • znalosť platforiem Integromat, Zapier

Výhody a benefity

V prípade Freelance:

  • možnosť pracovať pre medzinárodného klienta, práca s najmodernejšími technológiami a odborného rastu

  • 100 % home office

  • flexibilná pracovná doba

  • skvelý tím špičkových odborníkov

  • rozvoj s možnosťou kariérneho rastu

V prípade TPP:

  • Profesionálne pracovné prostredie (Macbook, Apple smartphone aj na súkromné účely)

  • Práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach

  • Rýchly osobnostný a kariérny rast

  • Požívanie cudzieho jazyka na veľmi frekventovanej báze

  • Cafeteria, čerstvé ovocie a zelenina na pracovisku

  • Mladý team kolegov a prebiehajuci staffing

  • Internacionalita a dynamika

  • Možnosť pôsobiť v rôznych segmentoch

Finančné benefity:

  • +3 dni Sick Leave za rok

  • +5 extra dní dovolenky za rok po 12 mesiacoch (do 12 mesiacov 2 dni)

  • Finančný bonus za odporúčanie vhodného kandidáta od 500 - 1000 EUR

  • Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote, ako svadba, narodenie dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca/freelancera

Požadujeme:

  • požadujeme min. 2 roky skúseností v oblasti administrácie Salesforce

  • skúsenosti s platormami ako Integromat, Zapier, Celonis, MS Power Automate výhodou

  • flexibilita, drive, snaha dosiahnúť niečo a veľa sa naučiť

Dosiahnuté vzdelanie

  • Vysokoškolské I. stupňa

  • Vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021

We lead Digital Transformation across all industries