Startup Development Team

MS DYNAMICS 365 CRM Developer | Konzultant

Key facts about position

Project ID

Start Date

06/2021, resp. dohodou

Contract Type

FREELANCE

Place of Work

home office

Salary

6.000 - 7.500 EUR/mo

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme MS Dynamics 365 DEVELOPEROV A KONZULTANTOV DO RAKÚSKA!! FREELANCERI sú VÍTANÍ.

Si MS Dynamics 365 Developer alebo Konzultant? Chceš pracovať na veľkom a dlhodobom projekte v Rakúsku?

Projekt je full time, 100% remote, anglický jazyk postačuje.
Obsadzujeme celý tím špecialistov, ktorí budú môcť uplatniť svoje know-how a výrazne si ho v tejto oblasti rozšíriť.

Náplň práce

V prípade konzultantov:

• Analýza požiadaviek zákazníka, konzultácie business užívateľom ohľadom možností systému a definícia budúceho riešenia
• Nastavovanie systému podľa požiadaviek zákazníka
• Komunikácia s vývojovým tímom a zabezpečenie realizácie funkcionalít a integrácií

V prípade developerov:

• Analýza požiadaviek zákazníka, vývoj funkcionality a customizácia
• Vytváranie custom pluginov, pomocou C# alebo Javascript
• Práca v agilnom tíme viacerých vývojárov

Výhody a Benefity

• možnosť pracovať pre medzinárodného klienta, práca s najmodernejšími technológiami a odborný rast
• 100 % home office
• flexibilná pracovná doba
• skvelý tím špičkových odborníkov
• rozvoj s možnosťou kariérneho rastu

Požiadavky na Freelancera

Požadujeme:

• Skúsenosti s MS Dynamics 365 prípadne MS CRM aspoň 2 roky
• Skúsenosti s customizáciou, konfiguráciou a implementáciou na platforme
• Konzultanti musia byť schopní komunikovať s rôznymi stakeholdermi, pochopiť ich požiadavky, zrozumiteľnou formou odkomunikovať možnosti platformy užívateľom s rôznou úrovňou technických znalostí
• Pri developeroch je výhodou predchádzajúca skúsenosť s vytváraním custom pluginov
• Skúsenosť s prácou na ucelených projektoch

Ďalej požadujeme:

• Flexibilný prístup na prekonanie technických problémov, ktoré sa môžu objaviť
• Schopnosť tímovej spolupráce a odovzdanie know-how aj iným developerom

Dosiahnuté vzdelanie

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.05.2021

We lead Digital Transformation across all industries